SERVİS

T.C. Ulaştırma Bakanlığı’nın D-2 taşıma belgesine sahip olan firmamız 1996 yılından günümüze kadar Ünye bölgesinde incoming servisi veren seyahat acentelerine tur, transfer hizmetleri vermektedir. Bugün bir çok incoming seyahat acentesi ile çalışan firmamız tur operatörlerinin her türlü ulaşım hizmetini vermektedir.

Öğrenci Taşıma

Yarınlarımızın güvencesi, varlıkları; sizin ve bizim için önemli olan çocuklarımızın güvenliğini her şeyde önde tutmaktayız. Bunun için tecrübeli çalışanlarımız öğrenicilerimizin güvenliği için ödün vermeden çalışmaktadırlar. Tüm şöforlerimiz, tecrübeli ve öğrenci taşımacılığı konusunda donanımlılardır. Ayrıca tüm araçlarımız son teknolojiler ile donatılmış ve güvenliği ön planda tutan donanımlara sahiptirler. Teknolojinin bize sunduğu tüm kolaylıkları da öğrencilerimizin rahat yolculuk etmeleri için kullanmaktayız. Öğrencilerimizin evlerinden okula, okullarından evlerine güvenli bir şekilde dönmelerini sağlamak için ve siz değerli velilerimizin rahatı için çok çalışmaktayız.

 

Personel Taşıma

Personel Taşımacılığı’nda günümüzde firmaların en büyük sıkıntısı yaşanan zaman kaybıdır. TUĞRATURİZM, personel taşımacılığında, zaman ve konforun önemini çok iyi bildiğinden, personelin zaman kaybı yaşamadan kurumuna / firmasına ulaşımı güvenli bir şekilde sağlamaktadır. Yolcularımızın güvenliği, konforu ve zamanında teslimi TUĞRATURİZM güvencesindedir. Tüm araçlarımız, yüksek güvenlik donanımları ile donatılmış olup, konfor bakımından da üst düzeydedir

 

 

 

Gezi-Tören VİP

TUĞRA TURİZM müşteri isteklerine bağlı olarak şehir içi veya şehir dışı turlara veya organizasyonlara araç ve şöfor sağlamaktadır. Tüm araçlarımız, yüksek güvenlik donanımları ile donatılmış olup, konfor bakımından da üst düzeydedir.